Együttműködés a Csabagyöngye Kulturális Központal

A Patrióta Békéscsaba Egyesület együttműködési megállapodást kötött a Csabagyöngye Kulturális Központtal...

Együttműködés a Csabagyöngye Kulturális Központal

Az együttműködésről, az Egyesület elnöke (Bodóczi István) egy rövid beszédben számolt be a fiataloknak augusztus 10-én szombaton, a Csabagyöngye Stégén megrendezésre kerülő Hősök koncert előtt. Beszédében kitért arra, hogy mennyire fontosnak tartja, hogy az emberek éljenek a lehetőségekkel. Hozzátette, hogy a Patrióta Békéscsaba Egyesület a Csabagyöngye Kulturális Központtal karöltve azon lesz, hogy olyan lehetőségeket és olyan eseményeket hozzanak létre, amelyek színesítik Békéscsaba látképét. 

A teljes beszédet itt olvashatjátok:

" Sziasztok, Bodóczi István vagyok, a Patrióta Békéscsaba Egyesület elnöke.
Képzeljétek kaptam egy lehetőséget! 


Azt mondták, hogy ma feljöhetek a színpadra a Hősök előtt és mondhatok valamit 2 percben.
Én nem akartam jönni, mert izgulós vagyok és mi lesz, ha sokan lesznek meg mit is mondhatnék...


De végül látjátok, itt vagyok !
Azért mert tudom, hogy a lehetőségek azért adódnak az életünkben, hogy éljünk velük!

Tudjátok mit?
Ti is kaptatok egy lehetőséget!
Akkor, amikor megszülettetek itt a városunkban Békéscsabán.
Annak a lehetőségét kaptátok, hogy megláthassátok és kiaknázhassátok a városunkban rejlő lehetőségeket!

Ne akarjatok külföldre menni McDonald'sban, vagy gyárban futószalag mellett dolgozni magas fizetés reményében, helyette inkább akarjatok külföldre menni tanulni, és olyan szakmai tapasztalatot és tudást szerezni, ami segít majd nektek itthon boldogulni. 

Azért is szólok most, hogy vigye messzire a hangomat a szél a távol élő békéscsabaiaknak.
Hozzátok haza a tudást, a világnézetet, és építsük együtt szeretett városunkat és otthonunkat! 

Mi a Patrióta Békéscsaba Egyesülettel és a Csabagyöngye Kulturális Központtal is együttműködve azon dolgozunk nap mint nap, hogy olyan lehetőségeket és eseményeket hozzunk létre, amik színesítik Békéscsaba látképét.

Pont úgy, mint ez a mai koncert is a szavak és rímek Hőseivel a színpadon és veletek Békéscsaba jövőbeni hőseivel nézőtéren. 
A Patrióta Békéscsaba Egyesület tagjainak nevében kívánok nektek jó szórakozást a mai koncerthez."

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Nem szeretnél lemaradni legújabb híreinkről, eseményeinkről?
Akkor iratkozz fel hírlevelünkre!